Bumper fata RPM pt TRAXXA Sledge Front Bumper and Skid Plate
Bumper fata RPM pt TRAXXA Sledge...
Bumper fata RPM pt TRAXXA Sledge...
Bumper fata RPM pt TRAXXA Sledge...
Bumper fata RPM pt TRAXXA Sledge Front Bumper and Skid Plate

Bumper fata RPM pt TRAXXA Sledge Front Bumper and Skid Plate

Bumper fata RPM pt TRAXXA Sledge Front Bumper and Skid Plate

RPM70982
Ultimul produs in stoc
118,00 lei
cu TVA Plaseaza comanda pana in ora 16:00 pentru a expdia in ziua in curs (Luni-Vineri)

 

Bumper fata RPM pt TRAXXA Sledge Front Bumper and Skid Plate

Bara de protecție frontală și placa de protecție RPM pentru Traxxas Sledge este un design unic care funcționează cu mecanismul de montare a caroseriei Sledge. Traxxas a proiectat sistemul de montare a caroseriei pentru a se deplasa în față în loc să se deplaseze în spate. Deoarece se deplasează în față cu mult peste 25 mm , limitează sever proiectarea barei de protecție. Cu toate acestea, inginerii RPM au găsit o modalitate de a încorpora o bară de protecție complet funcțională cu acest sistem unic de montare a caroseriei.

Cum am făcut-o? În primul rând, am eliminat bara de protecție de serie și am înlocuit-o cu un dispozitiv de reținere a știftului de balama, deoarece, în mod realist, asta este tot ce este cu adevărat bara de protecție de serie. Apoi, am eliminat placa de protecție de serie în favoarea unei protecții mai late, mai lungi și mai protectoare. În cele din urmă, am înșurubat o bară de protecție unică pe partea din față a plăcii de protecție. Sistemul nostru este așezat sub caroserie, ceea ce permite sistemului de montare a caroseriei o gamă completă de mișcări, însă Sledge are în sfârșit o protecție frontală rezistentă și RPM.

Fiecare componentă este turnată în negru din amestecul nostru exclusiv de nailon de calitate inginerească pentru o rezistență și durabilitate de neegalat. Toate produsele turnate RPM sunt fabricate în SUA și sunt susținute de garanția noastră limitată pe viață împotriva ruperii.

Note tehnice: Bara de protecție frontală și placa de protecție RPM sunt proiectate special pentru Traxxas Sledge și înlocuiesc bara de protecție și placa de protecție de la Traxxas #9535 de serie.

Componente pentru automodele RC Traxxas:

Sledge

1 Obiect
Produs adaugat din wishlist
Product added to compare.

AutoRC.ro utilizeaza cookies pentru functionarea corecta a platformei, masurarea traficului si functionalitati care ne permit sa iti prezentam un continut particularizat in functie de preferintele tale. Pentru retragerea acordului pentru cookies, te rugam sa consulti Politica de Cookies. De asemenea, te invitam sa parcurgi Politica noastra de Confidentialitate, ce a devenit aplicabila incepand cu data de 21 August 2018.